ФУРИОЗАН СТАРТ ВЛАДИМИРЧАНА

Владимирци, 24. август 2013. у 14:56

Аутор: Милован Миловановић

ЈЕДИНСТВО (Владимирци) - ФАП (Прибој)  5:1  (2:1), 1.коло Зоне "Дрина"

Владимирци - Гледалаца: 200. Судија: Радојичић (Лајковац) 7. Стрелци: Маринковић у 27, Дамјановић у 45, 81 и 86, Петровић у 71.минуту за Јединство, Јановић у 45.минуту за ФАП. Жути картони: Маринковић (Јединство), Слатина, Пантовић, Станковић и Бјелић (ФАП).
ЈЕДИНСТВО: Будаковић 5, Петровић 6, Стефановић 6 (Саћировић), Радовић 7, Ђокић 7, Исаиловић 8, Бркић 8 (Бошковић 7), Чанчар 8, Дамјановић 9, Лукић 7,5, Маринковић 7,5 (Стошић 7).
Играч утакмице: Дамјановић (Јединство).
Заслужена победа домаћина на дебију у вишем рангу такмичења. На најбољи могући начин Владимирчани су искористили грешке гостујућег голмана и до врха напунили мрежу фаворизованог противника. Имао је ФАП три стопостотне шансе почетком другог полувремена, код резултата 2:1, али се још једном потврдило старо фудбалско правило да уколико не искористите прилике, следи казна. Егзекутор је, овога пута, био видно расположени Дамјановић са три поготка. Вредна помена је и изузетно добра игра средњег реда Јединства на челу са Бркићем, Чанчаром и Исаиловићем.
У наредном колу Владимирчани (иначе, након фузије, наследници екипе Милош Поцерац) путују на далеко гостовање Полимљу у Препоље. Након тога, на ноге има долази Рибница (Милоница).